Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde vakit geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli sadece şeyle ilişkilendirdiği müşterek duruma da gelir. proteinler - birleşik görüşleri bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere birleşik eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli nefer amacıyla "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz ve örtüsüz - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler amacıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, yalnız anabolizmin ilmî müşterek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - diri organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik aynı dizi kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin erke birikimi ile daha gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz basit sadece ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, aynı yağlı doku yoluna - anabolikler fırın ürünleri, besili Bu Sayfayı Ziyaret Edin yiyecekler, edilgen müşterek hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer adale doku meydana getirmek kendince anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon canlı preparatlardır. Ancak bir hayli vücut geliştiricisi düşüncesince bu kavramlar sadece benzer periton için geçerli - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle bir kez takım olumlu nitelikler vardır. Bu preparatların birleşik kısmı serbest satış düşüncesince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen diğer bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler maksadıyla zatî olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha ziyade ihtiyaç duymasına neden olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine muavin olmaktadır.

Ve sınır mesele burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin ehliyetli eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele eş Steroid İğne spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve kesin "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce Bu linki tıklayın okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *